M i n i k H a y a l l e r: Blogger Tema & Şablon Tasarımlarım

Blogger Tema & Şablon Tasarımlarım

Unknown | 4/11/2015 |
Öhöm öhöm. Blogumu açtığımdan bu yana hep kendimi tasarım konusunda geliştirmeye, öğrenebildiğim her kodu kendi blogumda uygulamaya çalıştım. Sık sık değişiklik yaptım. :) Tabii beni baştan sona takip etmeyenler ne çok sıklıkla tema değiştirdiğimi bilmiyorlardır. :D Aşağı yukarı 6 tema eskitmişimdir. :) En sonunda Fox Themes diye adlandırdığım ve şuanda da KristalKitap blogumda kullanmakta olduğum temayı her ayrıntısıyla içime sinen bir şekilde tasarladığım için tekrar tekrar değiştirme gibi bir ihtiyacım kalmadı. Ama tabii benim blog tasarlama ihtiyacım bitmedi. :D Bende ilk önce, blogunu severek takip ettiğim Bir Otakunun Dünyası'na daha sonra da Kitap Keyfim'e elimden geldiğince bişeyler tasarlamaya çalıştım. :) Bir çok kişiden olumlu geri dönüşler almamın yanı sıra beni daha fazla blog tasarlamaya sürekli teşvik eden Minlili sayesinde artık bu işe tam anlamıyla girişmeye karar verdim. 

Daha önce tasarladıklarımla birlikte şuanda kullanılmayan ama kenarda yeni sahiplerini bekleyen temalarımın hepsine bu sayfadan ulaşabileceksiniz. 

İsteğe göre sadece, blog sahibi ne istediğini gerçekten biliyorsa tasarım yapabilirim. Onun haricinde seninki gibi bir blog istiyorum diyenlere, eğer bu konu altında açıkta tema yok ise yapabileceğim bir şey yok. Yeni bir tane hazırlamamı beklemeniz gerekecek.
Şablonun, blogunuza entegre aşamasının her anıyla ilgileniyorum. Yani işte buyur teman kendin yükle kendin entegre et gibi bir durum söz konusu dahi değildir. Elimden geldiğince her sorun için yardımcı oluyorum.
Benim tasarladığım dışında temayla ilgili ek istekleriniz olursa eğer, iletişim alanından bana ulaşarak bildirebilirsiniz. Yapabileceğim bir şey ise size geri dönüş sağlarım.
Her tasarım kişiye özeldir. Başka hiç bir blog sahibine verilmeyecektir.

TASARIMLARIM        
blogger temaları
Kristal Kitap
blogger temaları
Minik Hayaller 
[WordPress Temasından Uyarlanmıştır. Logo bana aitti.]
blogger şablonları
Bir Otakunun Dünyası
Bir Otakunun Dünyası
[Birlikte güncelledik.]
Tuba'nın Yorum Köşesi
Okuma Köşem
blogger şablonları
Kitap Keyfim
Elsa'nın Kitaplığı

en güzel blogger temaları
Confectionery
en güzel blogger temaları
Cupcake

13 yorum:

 1. Yine harikalar yaratmışsın. Sen bu işte gerçekten çok iyisin. Umarım bir sürü blog tasarlarsın :)

  YanıtlaSil
 2. Tesekkur ederim canim. Elimden geldigince yapmaya calisiyorum biseyler iste. :)

  YanıtlaSil
 3. Kristal'im elinden gelen buysa daha fazlası ne olur düşünemiyorum :)

  YanıtlaSil
 4. Çok çok daha iyileri vardır eminimki. ^_^

  YanıtlaSil
 5. Paralı mı olacak?

  YanıtlaSil
 6. Bloglara ne kadara yapıyorsun?

  YanıtlaSil
 7. Merhaba, konu ile ilgili yukarıdaki iletişim formundan ulaşabilir misiniz? Veya kristalkitapp@gmail.com adresine mail de gönderebilirsiniz.

  YanıtlaSil
 8. Bu konulara oldukça yabancıyım ve bloğumdaki tema da oldukça yordu beni. şimdilik hiç de uğraşmak istemiyorum doğrusu. Sizin tasarımlarınız da oldukça hoş görünüyorlar. :)

  YanıtlaSil
 9. Merhabalar ! ikinci blogum artık yayında. Sizden ricam blogumu ziyaret edip, takibe almanız! Bu beni yazmam için daha da heveslendirmekte :) Yardımcı olacağınıza eminim. Güzel kalbiniz için çok çok teşekkür ederim :)

  takip linki : https://www.blogger.com/follow.g?view=FOLLOW&blogID=2179987331393061038

  www.benirvana.blogspot.com.tr

  YanıtlaSil
 10. Harika işler çıkarman dileğiyle...

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
ALL RIGHTS RESERVED © MİNİK HAYALLER DESIGN BY MLEKOSHI BLOGGER TEMPLATE BY KRİSTALKİTAP